для людей з порушеннями зору
Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса

Виробнича діяльність

Матеріально-технічна база Слов'янського БРЦПО імені П.Ф. Кривоноса дозволяє проводити професійно-практичну підготовку в навчальних майстернях та лабораторіях, які відповідають всім вимогам.

З усіх професій та предметів розроблені паспорти комплексно-методичного забезпечення, які постійно оновлюються та поповнюються новими матеріалами.

Центр має належне наочне оформлення навчальних кабінетів, майстерень, лабораторій, коридорів, вестибюлів, де створені куточки державної символіки, кутки з охорони праці і безпеки життєдіяльності, інструктивно-методичні кутки для учнів. Оформлення приміщень здійснюється силами освітнього закладу.

Для якісної організації практики та з метою охоплення всіх складових інтегрованих професій розробляються та розглядаються на засіданнях методичних комісій, погоджуються з замовниками кадрів детальні програми виробничої практики для поетапної атестації на кожний розряд. Учні старших курсів проходять професійно-практичну підготовку на підприємствах замовників кадрів.

Виробниче навчання та виробнича практика учнів проводяться на підприємствах під керівництвом педагогічних працівників та провідних спеціалістів підприємств, які є наставниками учнів-практикантів. Перед виходом на виробничу практику на підприємства в центрі видається наказ "Про проходження виробничої практики на виробництві". Забезпеченість робочими місцями на підприємствах відбувається на підставі укладених договорів, враховуючи підготовку за інтегрованими професіями.

Виробниче навчання першокурсників здійснюється у майстернях навчального закладу. Їх матеріально-технічна база дозволяє учням опанувати кожний рівень кваліфікації відповідно до Державних стандартів ПТО з будь-якої ліцензованої професії. Майстерні центру забезпечені інструментами, пристроями, приладами, постійно забезпечуються необхідними матеріалами.

Майстри виробничого навчання та викладачі професійно-теоретичної підготовки використовують нестандартні форми та методи навчання, особистісно-орієнтований підхід до кожного учня. Для розвитку творчих здібностей учнів працюють предметні, гуртки, факультативи. Учні успішно беруть участь у виставках та конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.